فهرست بستن

هزینه آموزش نقاشی پارچه

هزینه آموزش نقاشی پارچه
همانطور که به راحتی بر روی هنر و آثار هنری نمی توان قیمت گذاشت، در مقوله ی آموزش نیز نمی توان قیمت گذاری کرد؛ چرا که ارزش کار هنری و ارزش زحمتی که فرد مدرس برای آموزش متحمل می شود، خیلی بیشتر از این است که بتوان با مادیات آن را قیاس کرد اما به هر حال در زندگی امروزی از آن جایی که برای هر چیز، بهایی در نظر گرفته می شود؛ بر اساس میزان زمان و تعداد ساعات آموزشی، خصوصی یا گروهی بودن کلاس و عوامل دیگر هزینه آموزش نقاشی پارچه تعیین می شود که خود نیز با توجه به نوع آموزشگاه و میزان تحصیلات و سابقه ی مدرس می توان از مبالغ گوناگونی برخوردار باشد. یک نکته ی بسیار مهم که لازم است حتما به آن اشاره داشته باشیم، این است که هزینه آموزش نقاشی روی پارچه در مقایسه با کاربرد های این هنر در زمینه ی کسب درآمد بسیار ناچیز است؛ بنابراین اگر واقعا به یادگیری این هنر علاقه دارید، سعی کنید که هزینه ی مالی و زمانی لازم برای فراگیری آن را بر عهده بگیرید؛ چرا که در نهایت به آن چه دلخواهتان است دست خواهید یافت. همچنین اگر از جنبه های دیگری به این موضوع نگاه کنیم، یاد گرفتن این هنر برای شما بسیار به صرفه خواهد بود؛ مثلا در مهمانی و یا برای تولد عزیزانتان می توانید هنر دست خودتان را به آن ها هدیه دهید؛ این یعنی شما یک بار هزینه آموزش نقاشی پارچه را پرداخت می کنید و تا هر زمان که بخواهید از پرداخت هزینه برای خرید کادو بی نیاز می شوید و یا با استفاده از این هنر می توانید لباس های خود را طراحی مجدد و دیزاین کنید؛ بنابراین از صرف هزینه ی اضافی برای خرید لباس جدید جلوگیری می شود. طبیعتا هر مهارت یا هنری که یاد می گیریم در زندگی ما کاربرد های زیادی خواهد داشت، به شرط آن که بر حسب علاقه ی قلبی خود به سمت آن برویم و روش های استفاده و به کارگیری از آن را نیز بلد باشیم.
ثبت نام در کلاس نقاشی پارچه
اگر به خود اشتغالی در این زمینه علاقه دارید، با توجه به زود بازده بودن این هنر در دنیای کار و به منظور کسب درآمد ، پیشنهاد می کنیم که هر چه زودتر در کلاس های آموزشی گالری هنری بهار ملک زاده شرکت نمایید. همچنین لازم به ذکر است که این هنر فقط مختص بانوان نیست و در صورتی که آقایان نیز به نقاشی علاقه دارند، می توانند آن را یاد بگیرند و وارد بازار کار شوند. اما به یاد داشته باشید که خلاقیت، اساسی ترین شرط موفقیت در حوزه های هنری است و بعد از ثبت نام در کلاس نقاشی پارچه به خوبی یاد خواهید گرفت که چگونه بتوانید با استفاده از بازی رنگ ها و طرح ها یک لباس، پرده، کوسن، روتختی یا رومیزی جدید خلق نمایید. پس از یادگیری تکنیک های اصلی این هنر جادویی، می‌توانید آنها را با هم ادغام نموده و ظاهر پارچه های مختلف را تغییر دهید و چه چیزی از این بهتر؟
برای ثبت نام در کلاس نقاشی پارچه به چه چیزی نیاز دارید؟
علاقه، استعداد و اراده ی کافی، تمام آن چیز هایی است که یک هنرجو به آن نیاز دارد.
می توانید از طریق تماس با گالری ما و یا ارسال پیام در تلگرام، واتس اپ یا اینستاگرام در مورد کلاس ها سوال نمایید و تمایل خودتان را نسبت به حضور در دوره های آموزشی بیان کنید. ما بر اساس ظرفیت های موجود فعلی به شما خواهیم گفت که امکان حضور شما در کدامیک از دوره های آموزش نقاشی روی پارچه مقدور می باشد. همچنین می توانید از این طریق نسبت به هزینه آموزش نقاشی پارچه در گالری بهار ملک زاده آگاه شوید. برای آن دسته از عزیزانی که شاغل و کارمند هستند و یا به هر دلیلی از وقت کافی برخوردار نیستند، کلاس های مخصوصی را در نظر گرفته ایم تا هر کسی با هر شرایطی بتواند ثبت نام در کلاس نقاشی پارچه را انجام دهد و این هنر را یاد بگیرد. دوره های آموزشی ما در شرق و غرب تهران برگزار خواهد شد و از بابت سریع و راحت بودن مسیر ها و تنظیم و هماهنگی ساعات برگزاری کلاس ها نیز هیچ گونه نگرانی نداشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =