فهرست بستن

تدریس خصوصی نقاشی پارچه

تدریس خصوصی نقاشی پارچه
آموزش نقاشی در ورود به جهان جادویی و شگفت انگیز هنر است و به راحتی می توان به کمک این هنر، وجهه ی برونگرای شخصیت خود را بروز داد و احساسات روزمره نظیر غم، دلنتنگی، خشم، رنج، زیبایی، لذت، امید و غیره را به تصویر کشید. حتما دید اید کسانی که به نوعی با مشاغل هنری سر و کار دارند، آدم های مثبت، لطیف و آرامی هستند و این به دلیل خاصیت نقاشی است که باعث می شود از طریق پناه بردن به آن بتوانید عواطف و احساسات خود را تحت کنترل درآورید. تدریس خصوصی نقاشی پارچه به واسطه ی ارتباط صمیمانه تری که بین مدرس نقاشی و هنرجو به وجود می آورد، می تواند زمینه ی بروز هر چه سریع تر این احساسات را فراهم کند . حس رهایی و سبکی بعد از خلق یک اثر هنری از آن حس هایی است که فقط به واسطه ی تجربه ی مستقیم می توان آن را درک کرد. آموزش خصوصی نقاشی روی پارچه یکی از گزینه های پیش روی شماست که به راحتی می توانید زمان های دلخواه برگزاری کلاس خود را با گالری هنری بهار ملک زاده هماهنگ کنید و به زودی آثار و نقاشی های رنگارنگ و چشم نواز خودتان را ببینید که بدون شک مشوق شما برای ادامه ی این مسیرخواهند بود.
محل تشکیل جلسات تدریس خصوصی نقاشی پارچه کجاست؟
در این جلسات فقط شخص شما به همراه مدرس حضور خواهید داشت و مطابق با قوانینی که در نظر گرفته ایم، محل برگزاری این جلسات در محیط داخلی گالری هنری بهار ملک زاده می باشد. افراد به دلایل مختلف این شیوه ی تدریس را انتخاب می نمایند؛ برخی به دنبال سکوت و تمرکز بیشتری هستند. برخی احساس می کنند که در سطح ضعیف تری نسبت به سایرین قرار دارند و می خواهند با بهره مندی از آموزش خصوصی سرعت یادگیری و میزان تسلط و مهارت خود را افزایش دهند تا به بازدهی مطلوب برسند و برعکس بعضی افراد در سطح بالاتری قرار دارند و می خواهند با چند جلسه برخورداری از آموزش خصوصی نقاشی روی پارچه اطلاعات یادگیری خود را تکمیل نمایند. همچنین برخی از افراد نیز شاغل هستند و به دلیل عدم امکان هماهنگ شدن با کلاس های ترمیک گالری هنری بهار ملک زاده تمایل دارند که از کلاس های تدریس خصوصی نقاشی پارچه استفاده کنند. به هر حال دلایل و انگیزه ها متفاوت است اما مهم اتفاقی است که در حال وقوع است؛ یعنی تصمیم و اراده برای یادگیری یک مهارت و هنر جدید که قطعا دستاورد های زیادی خواهد داشت.
مزایای آموزش خصوصی نقاشی روی پارچه

جلسات به مدت زمان تعیین شده، تماما و کاملا به شما اختصاص دارد و با توجه به ظرفیت کلاس که تک نفره می باشد، حداکثر زمان به یادگیری شخص شما اختصاص داده خواهد شد و کاملا بر نقاط ضعف شما تمرکزخواهد شد و در نتیجه این بسیار عالی است.
این کلاس ها از هر نظر که فکر کنید به لحاظ شهریه ی پرداختی و یا زمان اختصاص داده شده، برای هنرجو مناسب خواهند بود؛ چون در مدت زمانی مشخص مطالب بیش تری آموزش داده می شود و در جلسات تدریس خصوصی نقاشی پارچه خیلی زودتر به نتیجه می رسیم و در کمال ناباوری خواهید دید که بدون داشتن هیچ گونه پیش زمینه و تجربه ای در نقاشی، می توانید طرح ها و نقش های زیبایی را ایجاد کنید.
شیوه ی آموزش خصوصی برای افراد شاغل و پرمشغله بسیار مناسب است؛ چرا که ساعات و روزهای هماهنگی جلسات با توافق بین هنرجو و مدرس تعیین می گردد و در واقع برنامه ی کلاس ها از انعطاف پذیری لازم برخوردار است.
با وجود تمامی این مزایا، تاکید می کنیم برای کسانی که در کلاس های حضوری و در تعامل با سایر هنرجویان لذت بیشتری می برند، شرکت در کلاس های آموزش گروهی و ترمیک نقاشی روی پارچه بسیار مناسب تر است.
مهم ترین ویژگی های معلم خصوصی نقاشی پارچه

از آن جایی که تدریس، خود یک هنر تخصصی محسوب می شود؛ بنابراین فردی که در این سمت مشغول می باشد باید خیلی بیش از این ها هنرمند باشد؛ یعنی علاوه بر اشراف به آن رشته ی هنری، داشتن تجربه های کافی و رعایت موازین اخلاقی باید به مهارت های لازم برای تدریس نیز مسلط باشد. در این صورت است که کیفیت آموزشی کلاس ها افزایش می یابد و رضایت هنرجو ها تامین می شود و اصول مرتبط با سازمان دهی و مدیریت، زمان بندی و ارائه ی دقیق مفاهیم در آن دوره ی آموزشی رعایت خواهد شد. در صورتی که در جلسات تدریس خصوصی نقاشی پارچه که در گالری هنری بهار ملک زاده برگزار می شود، شرکت نمایید کیفیت واقعی آموزش را از نزدیک احساس خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 8 =