فهرست بستن

آموزش نقاشی چهره روی پارچه

آموزش نقاشی چهره روی پارچه
آموزش نقاشی چهره روی پارچه نیز یکی یدگر از تکنیک های مهم می باشد که در دوره ی پیشرفته ی آموزشی گالری هنری ما برگزار می گردد. من، بهار ملک زاده همواره بر این باورم که آن چه به یک طراح پارچه حیات هنری می دهد، وجود ایده است و چهره از آن جهت برای این کار هنری جذاب است که دارای پیچیدگی های خاص خود می باشد و در این خصوص ایده های بیشماری وجود دارد که شما می توانید آن ها را به تصویر بکشید. از نقاشی صورت زیبای خود و صورت ماه عزیزانتان تا طرح های فانتزی و تلفیقی مختلف، همگی و همگی تنها به توانایی شما در ایده پردازی مربوط می باشند و ما فقط به عنوان مدرس و آموزش دهنده سعی داریم که بهترین خود را به هنرجویان ارائه دهیم و حتی با قرار دادن آن ها در موقعیت و شرایط هنری دلنشین، به آن ها کمک نماییم که پس از گذراندن دوره ی آموزش نقاشی چهره روی پارچه بتوانند استعداد های خود را شکوفا سازند و ایده های بهتری بیافرینند. من با تجربه ای که تا به امروز در این زمینه ی کاری و هنری کسب نموده ام، مسیر پیشرفت هنرجویانم را بسیار روشن می بینم؛ چرا که به هر میزان به آگاهی بیشتری دست یابیم، فرصت های بهتری پیش رویمان خواهد بود. خیلی از افراد هم اکنون به عنوان طراح پارچه در ایران و جهان فعالیت می کنند و این نشانگر آن است که پتانسیل ها و ظرفیت های زیادی در نقاشی روی پارچه وجود دارد که توسط علاقمندان کشف و بهره برداری می شود. اگر شما علاقمند به شرکت در دوره ی آموزش نقاشی چهره روی پارچه هستید، خوشحال می شوم که هدف شما را از شرکت در این کلاس ها بدانم هر چند مطمئنم که خیلی از شما عزیزان با هدف رسیدن به آرزوهای بلند خود در این کلاس ها ثبت نام می کنید و خود در مسیر رشد و آگاهی و تجربه ی کسب و کاری جدید قرار می دهید. افتخار می کنم که می توانم در این راه با شما همراه و هم قدم باشم.
 نقاشی چهره روی پارچه چگونه انجام می شود؟
در صورتی که به تمامی نکاتی که در کلاس های گالری ما بیان می شود، با دقت توجه نمایید؛ قطعا اجرای تصویر یک چهره نیز برایتان آسان خواهد بود. در کل اگر طبق اصول و قواعد موجود نقاشی پارچه را انجام دهید حتی از کشیدن سخت ترین طرح ها نیز لذت خواهید برد. نقاشی چهره روی پارچه می تواند در عین سادگی اش، بسیار خیره کننده و قابل توجه باشد. دقت داشته باشید که همه ی این ها کار و هنر دست شما هستند؛ بنابراین صد در صد یسیار منحصر به فرد و چشم نواز خواهند بود. انجام دادن مراحل این کار صرفا به صورت عملی قابل توضیح دادن است و پیشنهاد می کنیم اگر علاقه دارید، هر چه زودتر در این دوره شرکت نمایید؛ چرا که چهره به گونه ای است که کمتر کسی می تواند با دیدن فیلم و کلیپ های محدود و مختصر موجود در اینترنت به مهارت کافی برای نقاشی چهره روی پارچه دست یابد.
آموزش نقاشی چهره روی پارچه برای ورود به بازار کار
توانایی اجرای دقیق و صحیح یک چهره، نیازمند داشتن اطلاعات در مورد آناتومی صورت و داشتن مهارت در حوزه ی طراحی است. اگر شما در گذشته طراحی انجام داده باشید، قطعا در این کار خیلی خیلی موفق خواهید شد و اگر چنین تجربه ای ندارید، فقط کافی است که به آموزه های گالری هنری بهار ملک زاده با دقت عمل کنید. بسیاری از طراحان پارچه در زمینه ی نقاشی چهره فعالیت ندارند؛ دقیقا به همین دلیل که کار خاصی است. البته خیلی از هنرجویان ما می گویند که کار سختی است اما من به عنوان یک مدرس با سابقه در این خصوص تاکید می کنم که اگر علاقه داشته باشید، هیچ طرح و نقشی برای اجرا روی پارچه سخت نیست. به دلیل خاص بودن این تکنیک، در صورتی که آن را به خوبی یاد بگیرید؛ می توانید به زودی در این حوزه مشغول به کار شوید و سفارش های زیادی در مورد نقاشی چهره روی پارچه دریافت کنید. به طور کلی بازار کار رشته ی نقاشی روی پارچه بسیار گسترده است و خیالتان راحت باشد که تقریبا اکثر آدم ها از کارهای هنری لذت می برند و نسبت به سفارش یا دریافت آموزش علاقه نشان می دهند؛ بنابراین با اطلاع از آینده ی شفلی این رشته در کلاس های آموزش نقاشی چهره روی پارچه که در گالری هنری بهار ملک زاده برگزار می گردد، شرکت نمایید.