فهرست بستن

آموزش نقاشی پارچه

آموزش همواره یکی از دغدغه های کسانی است که در حوزه های هنری فعالیت دارند؛ چرا که این کار باعث تثبیت و به روز رسانی دانسته ها و آموخته های آن افراد می شود و همچنین نیاز جامعه را به آموختن مهارت های جدید تامین خواهد نمود. یادگیری هنر و کارهای هنری یکی از علاقمندی های اکثر انسان هاست و هیچ گونه محدودیت جنسیتی برای این امر وجود ندارد؛ چه بسا آقایانی که نقاشان بسیار حرفه ای و معروفی هستند و همچنین خانم هایی که آثار زیبا و هنرمندی هایشان زبانزد خاص و عام است. آموزش نقاشی پارچه یکی از فعالیت های اصلی بهار ملک زاده می باشد و کلاس های مربوطه در بازه های زمانی مشخص در گالری ایشان برگزار می گردد. اگر شما هم به یادگیری این هنر ارزنده علاقمند هستند و پس از جستجوی بسیار در اینترنت به این صفحه از وب سایت گالری ما رسیده اید، به شما تبریک می گوییم؛ چرا که یکی از بهترین ها را پیش روی خود دارید. برای شما که بهترین هستید، بهترین خواهیم بود و کلاس های آموزش نقاشی روی پارچه را با بالاترین میزان کیفیت و سطح اطلاعات، به شما ارائه خواهیم داد.
مدت زمان لازم برای آموزش نقاشی روی پارچه
شاید در وهله ی اول، یادگیری و تسلط به این هنر سخت به نظر برسد و در صورتی که تجربه ی قبلی در زمینه ی نقاشی نداشته باشید، قطعا این احساس را عمیق تر تجربه خواهید کرد اما به محض این که بتوانید مطابق با آن چه آموخته اید با پارچه و رنگ و قلم مو ارتباط بیشتری بگیرید، تمام استرس شما برطرف خواهد شد و خواهید دید که چقدر راحت و لذت بخش قلم موی شما می رقصد و قادر هستید طرح های دلخواهتان را بر روی انواع پارچه ها و لباس ها پیاده سازی کنید. آموزش نقاشی پارچه در قالب دوره های مقدماتی و پیشرفته و به صورت ترمیک در گالری بهار ملک زاده ارائه می شود و طبیعتا مطابق با تعداد روز های برگزاری و تعداد ساعات در نظر گرفته شده، مدت زمان مشخصی برای سپری نمودن دوره تعیین شده است اما اگر بخواهیم به مدت زمان دقیق برای یادگیری این هنر اشاره نماییم، بخش زیادی از این مسئله بستگی به میزان تلاش و استعداد و پیگیری خود شخص هنرجو دارد؛ چرا که آموزش نقاشی روی پارچه در قالب کلاس های متوالی ارائه خواهد شد اما آن چه موجب پیشرفت و تسلط شما می گردد، میزان تمرین خودتان است. ممکن است کسی با توجه به تمایل خود نسبت به پیاده سازی نقش و طرح مورد نظرش بر روی انواع پارچه‌ها یا لباس‌ها، بتواند در مدت بسیار کم و حتی در حد همان زمانی که صرف شرکت در کلاس های آموزش نقاشی پارچه می نماید، به آن سطح قابل قبول از یادگیری و تسلط برسد و شخص دیگیری نیاز به تمرین و تکرار بیشتر داشته باشد.
ابزار های لازم برای آموزش نقاشی پارچه
تمامی ابزار ها، مواد، رنگ و متریال های لازم برای یادگیری این هنر قبل از آغاز کلاس ها به هنرجویان اعلام خواهد شد و این وسایل نیز همانند اکثر ابزارهایی که در زمینه ی نقاشی استفاده می شوند، بسیار متداول هستند؛ یعنی شما برای تهیه و خریداری آن ها مسیر سختی پیش رو نخواهید داشت. آن چه در ابتدای کار و در دوره های مقدماتی آموزش نقاشی روی پارچه نیاز خواهد شد، انواع قلم مو، رنگ های اکریلیک و سپس رنگ های مخصوص پارچه در برند های مختلف ایرانی و خارجی می باشند که می توانید آن ها را از فروشگاه های معتبر که گالری بهار ملک زاده به شما معرفی خواهد کرد، تهیه و خریداری نمایید. پیشنهاد می کنیم که افراد مبتدی به منظور کاهش هزینه ها در ابتدای یادگیری و برای تمرین و تکرار بیشتر، از رنگ های اکریلیک ایرانی که به لحاظ اقتصادی به صرفه تر هستند استفاده نمایند. انواع پارچه نیز با توجه به تکنیک های در نظر گرفته شده برای آموزش نقاشی پارچه و بر حسب نیاز مورد استفاده قرار خواهد گرفت و به جهت این که بتوانیم تجربه ای گسترده تر را در اختیار هنرجویان قرار دهیم، سعی می کنیم که تکنیک ها را بر روی پارچه های متفاوت به لحاظ رنگ و جنس و ضخامت انجام دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =