فهرست بستن

آموزش نقاشی پارچه در شرق تهران

آموزش نقاشی پارچه در شرق تهران
نقاشی پارچه یکی از گرایش های هنری و از جمله جذاب ترین و خاص ترین آن هاست، در حدی که نسبت به سایر رشته ها افراد کمتری در این زمینه فعالیت دارند و یا بیشتر کسانی به این وادی وارد می شوند که در حوزه ی طراحی پارچه و لباس و دوخت نیز اطلاعاتی داشته باشند. با این حال هیچ گونه محدودیتی نیز برای اینکه افراد دیگر آن را فرا گیرند، وجود ندارد. زمانی که شخصی تصمیم می گیرد تا کلاس های مربوط به آموزش نقاشی پارچه را جستجو نموده و در آن ثبت نام کند، طبیعتا این که آن کلاس از نظر جغرافیایی در فاصله ی مناسبی از محل سکونت وی قرار داشته باشد، بسیار مهم است. البته ما در گالری هنری بهار ملک زاده و در سالیان فعالیت خود در شرق تهران هنرجویانی داشته ایم که از مسافت های دور تر و حتی شهر های اطراف تهران نیز در کلاس های آموزشی ما شرکت داشته اند و همین مورد نشان می دهد که اگر کسی واقعا درصدد یادگیری باشد، سختی های آن را به جان می خرد. از طرفی نیز به دلیل این که سعی داشته ایم دوره های کوتاه مدت مقدماتی و پیشرفته را تدارک ببینیم، هنرجویان تنها به مدت چند جلسه ممکن است متحمل سختی های رفت و آمد شوند و همانطور که گفتیم برای کسی که عاشق یادگیری و آموزش نقاشی پارچه است، مسافت تنها یک بهانه خواهد بود. کسانی که محل سکونت یا محل کار آنان در شرق تهران واقع شده است، به راحتی می توانند به گالری بهار ملک زاده دسترسی داشته باشند.
جستجوی آموزشگاه معتبر در شرق تهران

در صورتی که به منظور شرکت در کلاس های نقاشی، به دنبال یک آموزشگاه خوب در منطقه ی شرق تهران هستید، گالری خصوصی بهار ملک زاده می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد. طبیعتا شما پس از بررسی بیشتر با دیگر همکاران ما نیز آشنا خواهید شد که در حوزه ی نقاشی پارچه فعالیت دارند و کلاس های آموزشی برگزار می نمایند اما این که بتوانید تشخیص دهید که کدامیک از کیفیت بیشتری در زمینه ی آموزش برخوردارند، به هوش و ذکاوت و میزان تحقیق شما بستگی خواهد داشت. در صورتی که پس از تحقیق کافی، گالری هنری بهار ملک زاده را انتخاب کردید، مطمئن باشید که از لحاظ مسئله ی رفت و آمد هیچ مشکلی نخواهید داشت؛ چرا که این گالری در یکی از بهترین مناطق شرق تهران واقع شده و از لحاظ دسترسی جغرافیایی در سطح مطلوبی قرار دارد و شما در هر محله ای (تهرانپارس، مجیدیه، رسالت، نارمک،هفن حوض، پاسداران، تهران نو، لویزان، نظام اباد، افسریه، هنگام، دلاوران، هروی، پیروزی و … ) که حضور داشته باشید، به راحتی از طریق مترو، بی آر تی یا تاکسی می توانید به آدرس ما تشریف بیاورید.
برای ثبت نام در کلاس های آموزش نقاشی پارچه در شرق تهران به چه نکاتی توجه نمایید؟

قبل از ثبت نام، شرایط اختصاصی خودتان برای رفت و آمد و حضور در کلاس های گالری هنری بهار ملک زاده را در نظر بگیرید، در صورتی که برایتان سخت است می توانید از آموزش مجازی استفاده نمایید.
حتما از ما در مورد ” ما ” بپرسید، خوشحال می شویم که بیشتر توسط شما شناخته شویم. پرسش در مورد میزان تحصیلات هنری، مدت زمان فعالیت و سوابق کاری در این زمینه و سوالاتی از این قبیل باعث می شود تا با خیال راحت به گالری ما بیایید.
حتما قبل از ثبت نام در کلاس های آموزش نقاشی پارچه در شرق تهران، در مورد ویژگی های کلاس، میزان شهریه، نحوه ی پرداخت آن، مدت زمان دوره و تعداد جلسات در یک ماه سوال نمایید تا با اطلاعات کامل در دوره ی مقدماتی یا پیشرفته ثبت نام نمایید.
به این نکته نیز توجه داشته باشید که در گالری بهار ملک زاده امکان هماهنگی هر چه بیشتر روز و ساعت برگزاری کلاس با هنرجو وجود دارد و به گونه ای برنامه ریزی خواهیم کرد که دوستان شاغل و دانشجو نیز بتوانند در جلسات حضور داشته باشند. طبیعتا کسانی که ساکن مناطق واقع در شرق تهران هستند، از نظر مسافت و زمان با مشکلی مواجه نخواهند شد و می توانند در کلاس های تایم عصر مجموعه ی ما شرکت داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =