فهرست بستن

آموزش نقاشی روی کوسن

آموزش نقاشی روی کوسن
اگر اهل هنر و خلاقیت باشید احتمالا از اینکه در منزل خود آثار هنری و هنر دست خودتان را ببینید، لذت زیادی خواهید برد. شما می توانید از طریق یادگیری هنر نقاشی، روحیات و شخصیت و سلیقه ی خودتان را به تصویر بکشید به صورتی که وقتی یک فرد به منزل شما پا می گذارد، متوجه ی ذهنیات شما شود و این که هنر خود را در چیدمان و آراستن محیط زندگی خود به کار برده اید، لذت ببرد. نقاشی روی کوسن یکی از کارهایی است که به میزان زیادی در دکوراسیون منزل شما نمایان خواهد شد و در افزایش چشم نوازی آن اثر خواهد داشت. گالری هنری بهار ملک زاده به شما پیشنهاد می دهد که اگر شما هم عاشق هنر و خلاقیت هستید، هر چه زودتر برای یادگیری و استفاده از آن در زندگی روزمره ی خود اقدام نمایید. یکی از بهترین اقداماتی که می توانید انجام دهید، شرکت در یک کلاس آموزش نقاشی روی کوسن است که در گالری ما به صورت دوره های ترمیک و یا ورکشاپ های کوتاه مدت برگزار می گردد. البته اگر قبلا نقاشی انجام داده اید یا به هنر نقاشی روی پارچه مسلط هستید، این باعث افتخار است که یک هنرمند با تجربه در جمع مخاطبان خود داریم.
دکوراسیون متفاوت با یادگیری نقاشی روی کوسن
نقاشی روی پارچه هنری با کاربرد های بسیار گسترده است. وقتی که شما یاد بگیرید چگونه این کار را انجام دهید، می توانید از تکنیک های مختلف برای پارچه های گوناگون با کاربری متفاوت استفاده کنید. فقط کافی است شما هدف مورد نظر را انتخاب کنید و برای آموزش اقدام کنید. زمانی که بتوانید از این هنر جذاب برای نقاشی روی کوسن، پرده، مبل، آباژور و هر سطح پارچه ای دیگری در خانه استفاده نمایید، لذت اصلی این کار را درک خواهید کرد.
از جمله مهم ترین مزایای فراگیری این هنر، کمک به کاهش هزینه هایی است که معمولا برای ایجاد تغییر و تنوع در دکوراسیون ناچار به پذیرش آن ها هستیم اما از این طریق می توانید با صرف هزینه های مادی بسیار کم و البته ایجاد ارزش های معنوی ( هنر ارزنده ی دست خودتان ) به بهترین شکل نوآوری و تنوع را در محیط زندگی یا محیط کار خود ایجاد کنید.
طرح هایی که برای نقاشی روی کوسن استفاده می شود، بسیار متنوع بوده و هیچ محدودیتی ندارند و شما حتی می توانید طرح های ذهنی خود را بر روی پارچه بکشید یا از تلفیق چند طرح، نقش تازه ای بیافرینید.
همچنین می توانید طرح ها را به تناسب رنگ های استفاده شده در دکوراسیون منزل خود انتخاب نمایید.
به کار گیری آن در دکوراسیون اتاق کودک نیز بسیار هیجان انگیز خواهد بود.
همچنین می توانید با انتخاب اشکال رنگارنگ، طرح گل های آبرنگی و زیبا از نقاشی روی پارچه برای دیزاین و زیباسازی پرده های منزل استفاده کنید و البته طرح و رنگ آن ها را با کوسن های مبل هماهنگ سازید.
نقاشی روی کوسن شامل چه طرح هایی می شود؟
در خصوص انتخاب طرح های نقاشی روی کوسن، تنوع بسیار بالا و گستره ای وجود دارد و واقعا انتخاب شما محدود نیست. اگر عاشق گل و گیاه هستید، جالب است بدانید که یکی از طرح های پرطرفدار در هنر نقاشی روی پارچه، انواع گل و گیاه است که تقریبا با هر سبک و رنگ دکوراسیون هماهنگ خواهد شد. شما هم می توانید ضمن یادگیری تکنیک های اصلی این هنر، از طرح های گوناگون گل های رنگی استفاده نمایید. همچنین در صورت تمایل شما برای پیاده سازی و اجرای طرح های نقاشیخط، چهره، ابرنگی و روش های چاپ دستی روی کوسن هیچ گونه محدودیتی وجود نخواهد داشت.
شرکت در کلاس های آموزش نقاشی روی کوسن
برای ثبت نام در دوره های نقاشی روی پارچه کوسن که در گالری بهار ملک زاده ( واقع در شرق تهران ) برگزار می شود، فقط کافیست از طریق شماره های موجود در این سایت، پیج اینستاگرام یا ای دی تلگرام با ما ارتباط برقرار نمایید. تمامی اطلاعات تکمیلی لازم در مورد شهری، روز و ساعت برگزاری و وسایلی که باید تهیه نمایید، در اختیار شما قرار خواهد گرفت. به شما اطمینان می دهیم که کیفیت آموزش در دوره های ما به گونه ای خواهد بود که در آینده در حالی که از نمونه کارهای هنری زیبای خود لذت می برید، با لبخند از گالری هنری بهار ملک زاده یاد خواهید کرد.