فهرست بستن

آموزش نقاشی روی جین

آموزش نقاشی روی جین
لباس های جین از جمله خوش رنگ ترین و زیبا ترین لباس هایی هستند که همیشه طرفداران خاص خود را داشته و کمتر پیش می آید که در اثر گذشت زمان از مد بیفتند و دیگر کسی حاضر به پوشیدن و پیروی کردن از این استایل نباشد. تصور کنید که یک شلوار، دامن، کت، کلاه یا کیف جین زمانی که به نقاشی هنرمندانه ی شما مزین شود، چه قدر زیبا تر خواهد شد و بدون شک در هر محیطی که بروید، توجه افراد زیادی را جلب خواهید کرد. از آن جایی که این البسه به میزان زیادی خواهان دارد، آموزش نقاشی روی جین هم به عنوان یکی از تکنیک های آموزشی در گالری هنری بهار ملک زاده به علاقمندان ارائه می شود که از جمله مهم ترین کاربرد های آن علاوه بر زیبا سازی پارچه، این است که می توانید لباس های کهنه ی خود را باز طراحی نمود؛ مثلا فرض کنید که قسمتی از لباس شما ساییده و یا پاره شده است و شما می توانید آن را بدوزید و بعد با تکنیک های نقاشی و حتی تلفیق آن با گلدوزی مدرن یک نما و جلوه ی تازه به لباس خود ببخشید و چه چیزی ازاین بهتر که به این طریق بتوانیم با یادگیری یک هنر کاربردی و شرکت در کلاس های آموزش نقاشی روی جین به میزان زیادی در کاهش هزینه های مصرفی خود گام بردارید.

آیا نقاشی کردن بر روی پارچه آسان است؟

بسیاری از شما دوستان عزیز این سوال را می پرسید و در جواب باید به شما به طور منطقی پاسخ دهیم که در صورت وجود داشتن مجموعه ای از عوامل، بله می توان به آسانی این هنر را اجرا نمود. قبل از هر چیز، علاقه حرف اول را می زند و بعد برخورداری از استعداد، سلیقه و انگیزه ی کافی می تواند به عنوان یک نیروی محرکه عمل کند و اما مهم ترین چیز یادگیری درست و اصولی تکنیک هاست که در گالری هنری بهارملک زاده و در قالب کلاس های آموزش نقاشی روی جین به بهترین و کامل ترین شکل ممکن، اصول را به شما خواهیم آموخت تا بتوانید لباس های ساده ی خودتان را با طرح ها و نقش های زیبا تزیین کنید و یک اثر جدید بیافرینید. نقاشی روی پارچه های مختلف از اصول و تکنیک های خاص خود برخوردار است و برای فراگیری هر یک می توانید در دوره یا ورکشاپ مخصوص به آن شرکت نمایید.
نقاشی روی کت جین
یگ گل، قلب، دانه های برف، منظره ی زیبا یا حتی چهره ی خودتان می تواند سوژه ای برای نقاشی کردن بر روی لباس های مختلف باشد و اما کت جین که این روز ها بسیار ترند شده است و مخصوصا جوان تر ها علاقه ی خاصی به پوشیدن آن دارند، می توانید آن را با خود بر سر کلاس بیاورید تا دقیقا بر روی لباس مورد علاقه ی خودتان، طرح محبوبتان را بکشید و در نهایت اثری هنری خودتان را بپوشید و به منزل برگردید. قطعا چنین تجربه ای جذاب است و اگر برای شما نیز این گونه است در مورد ثبت نام در ورکشاپ آموزش نقاشی روی جین هیچ تردیدی نداشته باشید. طراحی روی کت جین می تواند در عین سادگی خیره کننده و قابل توجه باشد و این که اثر هنری دست خودتان را می پوشید، لذت بسیار زیادی دارد. همچنین بسیاری از هنرجویان سعی می کنند که طرح های اختصاصی خودشان را اتود بزنند و در نهایت بر روی لباس اجرا کنند و در این صورت شما نیز آفریننده ی یک اثر هنری خاص و بی تکرار و متعلق به خودتان خواهید بود. در کلاس های آموزش نقاشی روی جین هنرجویانی که می توانند طرح مورد نظرشان را با دست می کشند و کسانی که طراحی ضعیف تری دارند از روش انتقال طرح به وسیله ی کاربن بر روی کت جین استفاده می کنند و در هر دو صورت، پس از رنگ گذاری و سایه زدن درست نتیجه ی کار یکسان خواهد بود.
نقاشی روی شلوار لی
اگر دوست دارید که مهم ترین لباس مشترک زنانه و مردانه را به گونه ای تزیین کنید که هر کسی از دیدن آن لذت ببرد، اگر دوست دارید که در مناسبت های خاص یک هدیه ی متفاوت به عزیزان خود بدهید، حتما حتما به یک شلوار لی نقاشی شده فکر کنید. شما می توانید بر روی قسمت های مختلف این لباس طرح های مورد نظر خود را بکشید و هیچ گونه نگرانی نیز بابت پاک شدن طرح ها نداشته باشید؛ چرا که رنگ های مخصوص پارچه از برند های مختلف ایرانی و خارجی به شما این اطمینان را می دهد که اگر شستشو به صورت درست و اصولی انجام گردد؛ هیچ وقت نقاشی روی شلوار لی پاک نخواهد شد و تا مدت طولانی مثل روز اولش چشم نواز خواهد بود، البته این قبیل اثار هنری از آن جهت که کار دست هستند، همیشه بسیار منحصر به فرد و چشم نواز باقی می مانند. آموزش نقاشی روی جین از آن چیزی که فکرش را می کنید هم ساده تر است؛ فقط کافی است که در دوره های آموزش نقاشی روی پارچه گالری هنری بهار ملک زاده شرکت نمایید تا از نزدیک و به صورت جامع با این هنر ارزنده آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − دو =