فهرست بستن

آموزش نقاشی جواهرات روی پارچه

آموزش نقاشی جواهرات روی پارچه
هنر نقاشی پارچه، هنر بازی با رنگ‌ها و طرح ها است و به ما کمک می‌کند که خلاقیت ها و استعداد های درونی خود را شکوفا سازیم و با استفاده از مفاهیم قبلی، مفاهیم تازه ای بیافرینیم. این هنر دامنه وسیعی را شامل می‌شود که با ظاهرسازی های متفاوت و ترکیب و تلفیق روش ها و متریال ها می‌توان پارچه های گوناگونی را ایجاد کرد و یک دگرگونی مثبت به وجود آورد. یکی از کاربرد های این هنر جاودانه و جادویی زمانی است که شما می توانید نقاشی جواهرات را بر روی لباس ها و پیراهن های مجلسی و با ارزش خود اجرا نمایید و آن چه که طراحی می شود، به صورت سه بعدی و با کیفیت و بسیار مشابه به نگین یا جواهری است که روی لباس دوخته شده است. این روش باعث افزایش سرعت دیزاین و تزیینات روی لباس خواهد شد و همچنین از نظر اقتصادی بسیار بهینه است. همچنین زمانی که شما در دوره آموزش نقاشی روی پارچه که در گالری هنری بهار ملک زاده تشکیل می گردد، شرکت نمایید و به مباحث آموزشی و عملی لازم مسلط شوید؛ می توانید به یک خانم کارآفرین تبدیل شود و از این طریق خوداشتغالی نمایید. این هنر تاکنون در حوزه ی بانوان و اشتغال آنان در خانه و خانواده با توجه به توانمندی و ظرفیت های موجود، توانسته است بسیار موثر واقع شود و چرا شما یکی از کسانی نباشید که نقاشی جواهرات روی پارچه را یاد می گیرند و سپس از این راه کسب درآمد خواهند داشت؟
برای یادگیری نقاشی جواهرات روی پارچه به چه چیزهایی نیاز دارید؟
انگیزه، اشتیاق و اراده ی کافی ( دقت کنید که استعداد را ذکر نکردیم؛ چرا که حتی اگر استعداد یا تجربه ی قبلی در حوزه ی نقاشی نداشته باشید، ما به گونه ای به شما خواهیم آموخت که بتوانید این کار هنری را انجام دهید )
برنامه ریزی زمانی و مالی
توانایی داشتن یک انتخاب خوب ( انتخاب گالری هنری بهار ملک زاده و شرکت در کلاس های آموزشی ما که از کیفیت و جامعیت کافی برخوردارند )
مدرس با سابقه و حرفه ای در زمینه آموزش نقاشی جواهرات روی پارچه ( که با شرکت در دوره های آموزشی ما، از تجربه و هنر مدرس دوره بهره مند خواهید شد. )
تهیه ی قلم مو، رنگ، پارچه و سایر متریال های لازم برای شرکت در کلاس ( لیست لوازم مورد نیاز پس از ثبت نام در اختیار شما قرار خواهد گرفت )
مزایای یادگیری نقاشی جواهرات روی پارچه
در دنیای امروزی که دنیای مصرف گرایی و هزینه تراشی است، اگر انسان ها همواره در پی یافتن و به کارگیری از روش های جدیدی برای صرفه جویی و باز تولید باشند، بسیاری از مشکلات حل خواهد شد. شاید برایتان جالب باشد که نقاشی جواهرات چگونه در این مورد موثر واقع خواهد شد؟
فرض کنید که در این شرایط اقتصادی اگر شما بخواهید یک پیراهن مجلسی یا لباس عروس بسیار شیک و مزین به نگین ها و جواهرات سفارش دهید، چه مبلغی باید هزینه کنید و آیا داشتن چنین لباس های فاخری به دلیل ارزش مادی و زیبایی آن جواهر کار شده روی لباس، برای همه میسر است؟ قطعا خیر و تصور کنید که برای تولید، تراش و ساخت و فروش آن جواهرات چه هزینه ای صرف می شود و در نهایت شما به عنوان مصرف کننده باید مبلغ زیادی را برای خرید آن ها و دوخت آن لباس بپردازید. این درحالی است که به کمک آموزش نقاشی جواهرات روی پارچه می توانید علاوه بر این که یک هنر ارزنده یاد گرفته اید، لباس های خود را زیبا سازی کنید؛ برای مثال پیراهن های مجلسی خود را باز طراحی کنید و به این روش از مصرف گرایی دوری نمایید و یا لباس عروس خود و عزیزانتان را دیزاین کنید و به کمک نقاشی علاوه بر این که یک کار هنر دست بر روی لباس انجام شده، هزینه ها نیز تا حد زیادی کاهش یافته است و دقت داشته باشید که از وزن لباس هم کم می شود و چه کسی است که از یک لباس عروس رویایی و نقاشی شده و سبک وزن و خوش قیمت خوشش نیاید؟
*از این رو گالری هنری بهار ملک زاده آماده ی ارائه ی خدمات آموزش نقاشی جواهرات روی پارچه به هنرجویان و هنر دوستان عزیز و آماده ی همکاری با مزون های لباس و مانتوهای مجلسی و لباس عروس می باشد.