فهرست بستن

آموزش مجازی نقاشی پارچه

آموزش مجازی نقاشی پارچه
اگر عاشق هنر نقاشی هستید و آن را بهترین راه گریز از انرژی های منفی و رسیدن به آرامش می دانید اما به خاطر کمبود وقت، شیفت های کاری سنگین و روزمرگی های زندگی تاکنون نتوانسته اید، آن گونه که باید برای این امر مهم برنامه ریزی کنید و به صورت حضوری در کلاس ها حضور یابید، جای هیچ نگرانی نیست؛ چرا که به راحتی می توانید از آموزش مجازی نقاشی پارچه که توسط گالری هنری بهار ملک زاده ارائه می شود، بهره مند شوید و با برنامه ای بسیار منظم به سوی یادگیری این هنر هیجان انگیز پیش بروید و در حالی که چای روزانه یتان را می نوشید و به آهنگ دلخواه خود گوش می دهید، در وقت و ساعت مناسب به تمرین بپردازید. به یاد داشته باشید که شیوه ی بهره مندی از آموزش های هنری آن قدر هم مهم نیست بلکه میزان استعداد، توجه، تمرکز، تمرین و تکرار است که می تواند شما را به درجه ی بالایی از هنرمندی برساند. اصلی ترین روش آموزش مجازی نقاشی پارچه، استفاده از فیلم های آموزشی است که با برخورداری از تصویر و صدایی با کیفیت برای هنرجویان عزیز تهیه شده و در اختیار آنان قرار می گیرد.
مهم ترین ویژگی های آموزش مجازی نقاشی پارچه
این روش آموزشی در واقع مشابه یک کلاس درس است که البته به طور غیر حضوری برگزار می شود و در واقع نسبت به روش حضوری و سنتی از تفاوت هایی در مورد نحوه تدریس، روش یادگیری، ابزارهای مخصوص و … برخوردار است و در یک تعریف کامل تر می توان گفت که آموزش مجازی نقاشی پارچه تا حد زیادی از سیستم مربی محور به شاگرد محور تغییر یافته است که موجب می شود هنرجو در تفهیم مطالب و اجرای آن ها به شکل نقاشی روی پارچه به میزان مستقل تری عمل کرده و سعی و تلاش بیشتری داشته باشد. در این سیستم آموزشی، می توان مطابق با برنامه ی زمانی مشخصی پیش رفت اما نسبت به روش حضوری محدودیت های زمانی مرتبط با ساعات برگزاری کلاس و مکان برگزاری وجود ندارد و نیازی به رفت و آمد و قرار گرفتن در ترافیک و اتلاف وقت نخواهد بود. در واقع آموزش مجازی نقاشی پارچه کاملا مناسب برای کسانی است که به واسطه ی فاصله ی جغرافیایی امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند و یا شاغل هستند و نمی توانند در بازه های زمانی تعیین شده توسط گالری هنری بهار ملک زاده در کلاس های مربوطه شرکت نمایند. طبیعتا هزینه ی استفاده از این دوره و خریداری پک های آموزشی بسیار مناسب تر از زمانی است که شما شهریه ی کلاس های حضوری را پرداخت می نمایید، هر چند که یادگیری در محیط آموزشی و در کنار سایر دوستان و هنرجویان هم حال و هوای دلنشین خودش را دارد و به نوعی یک فعالیت گروهی و اجتماعی محسوب می شود.
برای استفاده از دوره ی آموزش مجازی نقاشی پارچه به چه چیزهایی نیاز دارید؟
طبیعتا پس از این که لوح فشرده ی آموزشی به آدرس اعلام شده از سوی شما ارسال شد، لازم است که از طریق یک اپلیکیشن ارتباطی نظیر تلگرام یا واتس اپ با مدرس در تماس باشید تا بتوانید به طور روزانه عکس هایی را که از نمونه کار خود می گیرید، ارسال نمایید؛ پس با استفاده از اینترنت و یک سیستم مانند لپتاپ یا تلفن همراه از این دوره ها نهایت استفاده را خواهید کرد و در طول دوره ی آموزش مجازی نقاشی پارچه از طریق همین گفتمان ها می توانید از خدمات پشتیبانی آموزشی و رفع اشکال نیز بهره مند شوید و هر گونه سوالی که داشتید از مدرس بپرسید تا به مهارت کافی در خصوص نقاشی روی پارچه برسید.
مزایای دوره ی آموزش مجازی نقاشی پارچه
مختصر و مفید ( بیان مطالب ضروری و کلیدی ) 
در دسترس و به روز ( با داشتن یک گوشی هوشمند به راحتی می توانید در هر ساعت از شبانه روز به یادگیری ادامه دهید)
عدم محدودیت زمان و مکان ( در هر زمان و مکانی به مطالب و فیلم های آموزشی دسترسی نامحدود دارید و در وقت گرانبهای شما صرفه جویی خواهد شد. ) 
هزینه مناسب و بصرفه ( شهریه ی منصفانه ی دوره های آنلاین یا آموزش مجازی نقاشی پارچه باعث شده است که تاکنون بتوانیم رضایت هنرجویان گالری هنری بهار ملک زاده تامین نماییم و هر فردی با هر سطح درآمدی بتواند این هنر زیبا را بیاموزد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 2 =