فهرست بستن

آموزش باتیک

همه ی انسان ها به مقوله ی زیبایی علاقه مند هستند و جذب آن می  شوند و از توانایی های خاص آن ها این است که می توانند در آفرینش و گسترش دادن زیبایی ها سهیم باشند و در این زمینه از ابزار ها، امکانات و روش های گوناگونی استفاده کنند. باتیک به عنوان یک روش کاربردی و جذاب در خصوص نقش آفرینی بر روی پارچه و لباس مورد استفاده قرار می گیرد که نحوه ی به کارگیری آن نیز، از گذشته تاکنون دستخوش تغییراتی شده است. کسانی که در حوزه ی آموزش باتیک فعالیت دارند باید نسبت به این نکته توجه داشته باشند که داشتن خلاقیت و توانایی ایجاد طرح ها و نقش های ابداع و تلفیقی می تواند زیبایی های آفریده شده را دوچندان کند؛ بنابراین صرفا یاد دادن یک تکنیک به فرد هنرجو کافی نیست، بلکه باید به گونه ای عمل کرد که خلاقیت های ذهنی وی نیز شکوفا گردد.

آموزش باتیک به صورت خصوصی و گروهی

در گالری هنری بهار ملک زاده این تکنیک کاربردی و زیبا در قالب جلسات گروهی آموزش داده می شود و تعامل با سایر هنرجویان باعث می شود که به صورت یک کار گروهی، همه ی افراد مشارکت داشته باشند و از نزدیک با توانمندی ها، ایده پردازی ها و نظرات یکدیگر آشنا شوند. ما سعی داریم که ضمن ارائه ی آموزش های با کیفیت و جامع، موجب پدید آمدن نوآوری در تکنیک باتیک و آثار نقاشی شده توسط هنرجویان شویم و با توجه به سوابق و تجربیات خود در این زمینه، توانسته ایم آن گونه که انتظار داشته ایم، عمل نماییم. همچنین در صورتی که هنرجو تمایل داشته باشد، جلسات آموزش باتیک را به صورت خصوصی برای وی برگزار خواهیم کرد که طبیعتا در این حالت زمان بیشتری برای رفع اشکال وجود خواهد داشت؛ چرا که تمام تمرکزو توجه مدرس بر نحوه ی عملکرد آن فرد خواهد بود.

کلاس آموزش چاپ باتیک در تهران

اگر به دنبال یک کلاس آموزشی سودمند و حرفه ای هستید، تا بتوانید در مدت زمانی مناسب تکنیک باتیک را یاد بگیرید و در قالب طرح های مختلف به اجرا برسانید، گالری بهار ملک زاده یکی از بهترین انتخاب های شما خواهد بود.در صورتی که دانشجو یا شاغل باشید و از وقت کافی برای شرکت در کلاس بهره مند نباشید، میتوانیم روزها و ساعات برگزاری دوره ها را با شما هماهنگ نماییم؛ چرا که هدف ما این است که هنرجو با آسودگی خیال بتواند در کلاس های آموزش باتیک شرکت نماید. در صورتی که ساکن استان تهران و حومه باشید، می تونید به صورت حضوری در گالری هنری ما از کلاس ها بهره مند شوید و در صورتی که امکان رفت و امد برای شما وجود ندارد، با آموزش مجازی و غیر حضوری در خدمتتان خواهیم بود.

کسب درآمد پس از شرکت در دوره های آموزش باتیک

در صورتی که هدف شما از شرکت در یک کلاس هنری این است که پس از تسلط به آموزش های لازم بتوانید کسب و کار شخصی خودتان را راه اندازی کنید، قبل از هر چیز به شما تبریک می گوییم که تا این حد روحیه ی کارآفرینی و کسب استقلال مالی را دارید و سپس به شما اطمینان می دهیم که آن چه در کلاس های آموزش باتیک و در گالری بهار ملک زاده به هنرجویان ارائه می شود، از انسجام و جامعیت و کیفیت کافی برخوردار است، به گونه ای که شما پس از یادگیری این تکنیک و انجام تمرینات کافی می توانید در حوزه ی آموزش وارد شوید و یا از مشتریان سفارشات متفاوتی را در خصوص نقاشی و اجرای باتیک بر پرده، شال‌، لباس‌، اشارپ‌، کراوات‌، دستمال‌ ‌تزئینی، رومیزی‌، کوسن و …. دریافت نمایید و به همین سادگی خلاقیت و هنر دست شما زینت بخش خانه های دیگران خواهد شد. اگر شما به عنوان یک هنرجو علاقه مند به نقش آفرینی بر روی لوح سپید پارچه باشید و بخواهید که از ذوق و استعداد خدادادی خودتان استفاده نمایید، بدون شک دوره های آموزش باتیک برایتان سودمند خواهد بود و به کمک آن خواهید توانست رویاهای ذهنی خود را محقق سازید و به عرصه ی نمایش برسانید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های آموزشی، شهریه، ساعت و روز های برگزاری فقط کافیست از طریق شماره های موجود در وب سایت گالری هنری بهار ملک زاده با ما تماس بگیرید.